14 تیرماه روز شهرداری ها

به گزارش روابط عمومی شهرداری، مهندس ابراهیم صالحی شهردار لولمان با تقدیر از تلاش های پرسنل شهرداری، ۱۴ تا ۲۰ تیرماه هفته شهرداری ها و دهیاری ها را به کلیه کارکنان زحمتکش خانواده بزرگ شهرداری تبریک گفت. متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

شهرداری باید روح خدمتگذاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد. “مقام معظم رهبری”

نقش شهرداری‌ها و دهیاری‌ها در توسعه و آبادانی شهرها و روستاها بر همگان روشن بوده و شهرداری‌ها به عنوان یک نهاد خدماتی، فرهنگی و اجتماعی نقش مهم و اثرگذاری را در پیشرفت و توسعه جوامع با تکیه بر مشارکت شهروندان دنبال می‌کنند. نگاه وسیع و هوشمندانه ی مقام معظم رهبری فصل الخطاب وظایف ماست و باید آن را سرلوحه قرار داده و هیچ قصور و کم کاری نباید مانع این نقشه راه گردد.

همه بدنه شهرداری لولمان در تلاشند تا با خدمت بی منت به عموم مردم، تمام همت خود را در راستای توسعه و اعتلای شهر معطوف داشته تا از طریق برنامه ریزی اثربخش و اجرای اقدامات ماندگار، آنچه شایسته شهروندان فهیم لولمان است فراهم آورند. بدون شک هر خدمتی که در جهت رفاه حال مردم صورت پذیرد موجب خشنودی خداوند متعال قرار می گیرد و قطعا” در اذهان ماندگار خواهد شد.

فرصت را مغتنم شمرده از تلاش های اعضای محترم شورای اسلامی شهر و  تمامی عزیزان شاغل در شهرداری تشکر می نمایم و ضمن تبریک این روز به خانواده بزرگ و زحمتکش شهرداری، تلاش و تدبیر تمامی فعالان این مجموعه خدمتگزار را در گشایش افق های تازه و تحقق واژه خدمت ارج نهاده و از خداوند منان توفیق روز افزون توام با سعادت و بهروزی را در مسیر ارتقاء کمی و کیفی خدمت صادقانه به مردم شریف لولمان خواستارم.

ابراهیم صالحی

شهردار لولمان

 

ut ut commodo ut Praesent venenatis felis Lorem diam elementum Sed